דף הבית
גלריה בוילה
אירועים בוילה
וילה בצפון
וילות בצפון
וילות נופש
וילה למשפחות
מפה
צור קשר
אטרקציות באיזור | ספא בוילה | מבצעים וחדשות | מסיבת רווקים | וילה לאירועים | סיור בוילה | וילה עם בריכה | וילה למסיבות | וילה להשכרה | וילה לאירוח בצפון

מסיבת רווקים רווקות בוילה

 
הוילה מרווחת ומפנקת ברמות
בריכת שחייה,ג'קוזי ספא,מרווח פנימי גדול המאפשר לקבוצה לחגוג, ג'קוזי בחדר השינה,רווקים,רווקות-החיים הטובים.....!

הסתכלות חדשה על מסיבת רווקים.

מסיבת רווקים ורווקות נהייתה טקס נפוץ ומקובל בקרב המתחתנים בישראל. כמו צעירים בכל העולם, גם הצעירים והצעירות הישראליים מבקשים לציין את סיום תקופת החופש (ולעיתים ההתהוללות) על ידי חגיגה משמעותית עם חבריהם הקרובים. עם הזמן, מסיבות אלו נכנסו לתבניות ידועות מראש. מסיבת רווקים ורווקות לרוב מתקיימת בדירת החתן או הכלה ולעיתים בבר או מלון. האטרקציות הידועות, בנוסף לזרימת האלכוהול, גם כן יחסית צפויות מראש.

במאמר זה אציע אפשרות חדשה ובלתי נשכחת לעריכת מסיבת רווקים ורווקות בוילה שנמצאת בפקיעין אשר בגליל. תוכלו לבלות בווילה סוף שבוע של חגיגת סוף הרווקות ומעבר לתקופת חיים חדשה. בסוף שבוע זה (או שלושה ימים באמצע השבוע, למי שיש זמן) תוכלו לשלב אלמנטים רבים של חגיגה, נופש ואטרקציה. הווילה המוצעת הינה וילה גדולה ומרווחת הכוללת את מיטב הפינוקים כגון ג'קוזי, מערכת קולנוע ביתית ועוד. תוכלו להזמין מראש אטרקציות נוספות כגון ספא ביתי, מערכת קריוקי, להזמין סדנאות שיאצו ומודעות עצמית - כל אטרקציה העולה על רוחם של החוגגים.

העלייה לצפון וההתנתקות מהמרכז על מנת לחגוג מסיבת רווקים ורווקות מוסיפה גוון ייחודי לחגיגת הרווקים. תוכלו להתחבר לפן הרוחני של הצפון עם הקרבה לצפת המיסטית ולמשמעות הרוחנית של הנישואין. אם תרצו, תוכלו לשלב טיולים ומסיבות בחיק הטבע עם מסיבת הרווקים והרווקות המוכרת בוילה. הבידוד היחסי של הווילה מסביבה קרובה והמרחב הפנימי שלה מאפשרים לכם לערוך מסיבת רווקים ורווקות ללא צורך בהתחשבות של 'מה יגידו השכנים' - היתרון של יציאה למקום קצת רחוק הוא גם בעובדה שלאחר המסיבה לא תצטרכו לתת הסברים לאף אחד על שום דבר. כולנו יודעים שלמסיבת רווקים או רווקות לעיתים מזמינים אטרקציות או שירותים שלא תמיד נרצה שהסביבה הקרובה שלנו תדע עליהם. מסיבת רווקים בווילה בפקיעין מעניקה את הדיסקרטיות הנדרשת למצבים אלו.

לסיכום, העלייה לווילה בפקיעין על מנת לחגוג מסיבות רווקים ורווקות מאפשרת לשלב את כל היתרונות של חופשה משותפת של חברים בגליל עם כל האפשרויות לערוך מסיבת רווקים או רווקות בכל אופן העולה על רוחם. מזל טוב!
 

 
 
 
 
שם פרטי :
שם משפחה :
אימייל :
טלפון :
כותרת :
הודעה :
מסיבת רווקות כל הזכויות שמורות וילה וילות בצפון מסיבות רווקים © vila4you
בניית אתרים